logo

Naše služby a ceník

Antonín Lavrenčík - svatební fotograf

Proč si na svatbu pořídit nás?

 • Léta zkušeností v oboru svatební fotografie
 • Sehraný tým dvou fotografů
 • Filmový charakter stylizovaných fotografií
 • Profesionální retuš svatebních fotografií
 • Expresní dodání fotografií do 14 dní
 • Transparentní a férové smluvní podmínky
 • Maximální nasazení

Fotografování na lokaci


Na svatby přijíždím vždy minimálně o hodinu dříve, abych si prošel lokace vhodné pro fotografování svatebních stylizovaných fotografií. Zejména zde je prostředí významným prvkem obrazu.
Svatební fotografování se skládá z několika částí. Většinou se začíná až v den D. Nicméně, vcelku běžným požadavkem se stává předsvatbení fotografování, kdy se výsledné fotografie užívají k tvorbě profesionálního svatebního oznámení.
Dále se mohou a nemusí fotit přípravy nevěsty a ženicha. Odjezd a příjezd na místo oddání. Tradice tj. házení kytice, rozbíjení talíře a jiné. Přípitek, hostina a samotné veselí. A nesmíme zapomenout na obřad. Během těchto částí vystupuji jako reportážní fotograf a pouze tiše vytvářím záznam toho co se děje kolem mne.
Při fotografování skupinek se ovšem musím organizačně chytit otěží a postarat se o to, aby každý hezky zapózoval před mým fotoaparátem. Vždy k sobě potřebuji někoho z přítomných, aby pomáhal z organizací. 

Fotografování stylizovaných fotografií


Velmi podstatnou částí dne je fotografování tzv. stylizovaných fotografií, kdy ženicha s nevěstou na chvilku  1 hod. ukradnu a vytvářím umění, které bude zdobit zdi nové domácnosti. Při fotografování svatebních stylizovaných fotografií používám silná bateriová světla, která dodávají fotografiím nenapodobiltelný filmový charakter. Cestuji na těžko, a proto využívám asistence mých kolegů. Nikdy nefotografuji sám. 

Retuš svatebních fotografií


Fotografie prochází důkladným postprocesem, kde ladím do detailu jejich výslednou podobu. Svatební fotografie dodávám  retušované v maximální kvalitě pro tisk a to elektronicky.  Garantuji expresní dodání všech fotografií do 14 dnů.

Tisk svatebního alba


Svatební album se skládá z 50 vámi vybraných fotografií. Zajistím pro vás návrh alba a pošlu vám ho ke schválení. Dále ladíme texty a pořadí fotografií. Po vaší akceptaci podoby návrhu posílám do tisku. Do týdne se můžete těšit na vaše svatební album.
Album tiskne německá renomovaná společnost a její tisk je z pohledu kvality a věrnosti barev nepřekonatelný. Standarní album je čtvercového fotmátu 25 X 25 cm.

Ceník


Jelikož fotím pouze 6 svateb do roka, věnuji jim celé dny. Nelze si mne tedy objednat pouze na fotografování obřadu, či obřadu a skupinek. Ny výběr je ze dvou cenových balíčků, které se liší časovou náročností. Dražší varianta zahrnuje navíc fotografování večerní párty.
 • Celý den

 • 38 000 CZ
  8 hodin
 • 8 hodin fotografování

  1 fotograf + 1 asistent (druhý fotograf)

  Foto album 25 X 25 cm

  výstup 350 - 400 fotografií

  fotografie v maximální tiskové kvalitě

  bez večerní párty

 • Celý den a noc

 • 44 000 CZ
  12 hodin
 • 12 hodin fotografování

  1 fotograf + 1 asistent (druhý fotograf)

  Foto album 25 X 25 cm

  výstup 550 - 600 fotografií

  fotografie v maximální tiskové kvalitě

  zahrnuje večerní párty

Doplňkové služby


Mezi doplňkové služby řadíme možnost natáčení videa, fotografování "prvního rande", dále zajištění různých typů tiskovin tj. plátna, plakáty a další kusy svatebních alb například pro vaše rodiče. Pokud potřebujete grafický návhr na svatební oznámení, rádi ho pro vás vytvoříme. To vše vydefinujeme během našeho osobního setkání.